نصب دستگاه سانترال در کرج

نصب دستگاه سانترال در کرج

در هر محیط شرکتی نیاز به سرور یا ارتباطی داخلی نیاز دارد. در واقع سانترال به عنوان مرکز تلفن عمل میکند. شما می توانید با نصب دستگاه سانترال در کرج مدیریت خطوط خود را راحت تر کنید. این سیستم برای شرکت ها مقرون به صرفه تر می باشد زیرا دیگر نیاز به خطوط متعدد نیست. این خطوط سانترال قابل برنامه ریزی می باشند و شما میتوانید به حالت های مختلف با توجه به نیاز های شرکت از آن استفاده نمایید. البرز ستاپ مجری طرح نصب دستگاه سانترال در کرج می باشد. ما با استفاده از بهترین و بروزترین ابزار و متدها آماده ارائه خدمات به شما مشتریان می باشیم. ما در البرز ستاپ خدماتی چون خدمات شبکه، خانه هوشمند و نصب آیفون تصویری را در استان البرز ارائه میکنیم. شما میتوانید با تماس با البرز ستاپ از خدمات ما در سریعترین زمان بهرمند شوید. ما با کمترین زمان، بهترین خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه می دهیم پس با خیال راحت کار خود را به ما بسپارید.

البرز ستاپ در تمام شهر های استان البرز، نصب دستگاه سانترال را ارائه می کند.

فقط کافیست بر روی منطقه مورد نظر خود کلیک کنید.

برای دریافت خدمات خانه هوشمند در کرج به راهنمایی نیاز دارید؟

با کارشناسان خانه هوشمند البرز ستاپ در ارتباط باشید.

هر آنچه که باید درباره نصب دستگاه سانترال در کرج بدانید ...

نصب دستگاه سانترال در گوهردشت

در شرکت های بزرگ و تجاری یا بازرگانی به دلیل وجود بخش های زیادی که در شرکت وجود دارد، هماهنگی های بین بخش ها نیاز به سیستمی است که بین بخش های مختلف شرکت ارتباط ایجاد کند. در قدیم قبل از ایجاد سانترال از خط های تلفن استفاده می شد و هر نفر نیاز به خط و تلفن جداگانه داشت اما امروزه با نصب دستگاه سانترال در گوهردشت و مدیریت خطوط تلفن همزمان چندین تماس تلفنی را پاسخ می دهید و به راحتی به بخش های مختلف متصل می کنید.

نصب دستگاه سانترال در گوهردشت

معرفی انواع سانترال

نصب دستگاه سانترال در جهانشهر

نصب دستگاه سانترال در جهانشهر

تلفن های سانترال گوشی های کاربردی می باشد که با شبکه میتواند چندین تماس وروردی داشته باشد و به آسانی می توانید خطوط را به یکدیگر متصل کنید. به طور کلی راه اندازی دستگاه سانترال در سه مرحله انجام میشود

1- نصب و مشخص کردن محل قرار گیری سانترال

2- برقراری اتصال و ارتباط خطوط

3- برنامه ریزی و کانفینگ مرکز تلفن سانترال

البرز ستاپ مجری طرح راه اندازی و نصب دستگاه سانترال در جهانشهر می باشد. شما میتوانید با تماس با ما برای مشاوره رایگان دریافت کنید.

نصب دستگاه سانترال در فردیس

دستگاه سانترال یا پی بی ایکس  در مراکز تجاری و اداری نقش مهمی را برای ارتباط راحت و آسان و ارزان بین خطوط ایجاد میکند. PBX  یا سانترال دستگاه مرکزی تلفن محسوب می شود. که میتوان از یک خط تلفن چندین خط ایجاد کرد برای هر بخش شرکت که با ایجاد سانترال در یک شرکت میتواند تمام ارتباط های تلفنی داخلی و خارجی شرکت از طریق اینترنت و شبکه می باشد و هزینه های تلفنی مقرون به صرفه تر می شود. البرز ستاپ آماده خدمات رسانی به شما شهروندان گرامی در استان البرز می باشد. شما می توانید با تماس با مشاوران ما درباره راه اندازی و نصب دستگاه سانترال در فردیس، سوال فرمایید.

نصب دستگاه سانترال در فردیس
نصب دستگاه سانترال در عظیمیه

نصب دستگاه سانترال در عظیمیه

از مزیت های راه اندازی و نصب دستگاه سانترال در کرج میتوان، امکان راه اندازی نرم افزاری را نام برد که برای دورکاران یک شرکت مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

کانال سیپ ترانک (SIP Trunking) 

امکان لینک شدن با دوربین های IP و آیفون های تصویری IP

امکان بهره برداری از تلفن های تصویری به عنوان داخلی ویدیو کنفرانس

امکان اتصال دور فون

تلفن گویا (DISA)

صندوق صوتی (VM)

برای نصب دستگاه سانترال در عظیمیه کافیست با ما تماس بگیرید.

نصب دستگاه سانترال در مهرشهر

از جمله این قابلیت های نصب دستگاه سانترال در مهرشهر میتوان :

  • دارا بودن اپراتور
  • دارا بودن تلفن گویا
  • راه اندازی سریع
  • تعمیر دستگاه سانترال در کرج به راحتی
  • ظرفیت های مختلف
  • قابل حمل
  • راه اندازی روی تمامی گوشی ها

  نام برد. شما با استفاده از سانترال های تحت شبکه میتوانید هزینه های خود را مدیریت کنید. البرز ستاب مجری طرح راه اندازی و نصب دستگاه سانترال در کرج می باشد.

نصب دستگاه سانترال در مهرشهر
نصب دستگاه سانترال در البرز

نصب دستگاه سانترال در البرز

البرز ستاپ برای مجموعه هایی که به دنبال راه اندازی و نصب دستگاه سانترال در البرز هستند با بهترین قیمت و در اسرع  وقت با استفاده از مهندسین با تجربه و خبره آماده انجام خدمات می باشد. ما در البرز ستاپ با استفاده از معتبرترین برند ها مرکز سانترال طراحی و راه اندازی می کنیم. شما میتوانید با تماس یا مراجعه حضوری به البرزستاپ از مشاوره نصب دستگاه سانترال در کرج بهرمند شوید. 

راه اندازی دستگاه سانترال در کرج را به ما بسپارید ...

در راه اندازی دستگاه سانترال باید به چه نکاتی باید توجه کنید:

راه اندازی دستگاه سانترال در گوهردشت

1- ممکن است بعد از راه اندازی دستگاه سانترال در گوهردشت باگ های از لحاظ اینترنتی و شبکه ای وجود داشته باشد .ما از نظر گارانتی و خدمات پس از فروش به شما تضمین میکنیم که تا پایان انجام اینکار با شما همراه هستیم.

راه اندازی دستگاه سانترال در جهانشهر

2- برای راه اندازی دستگاه سانترال در جهانشهر اول باید محل قرارگیری دستگاه سانترال را مشخص کنید برای این کار باید توجه داشته باشید سانترال در فاصله مناسب با زمین قرار گیرد. دوم باید دستگاه را باید از سیستم های سرمایشی، گرمایشی، نور خورشید و سیستم صوتی دور نگه دارید زیرا نویز و صدا باعث می شود در سیستم اختلال ایجاد شود.

راه اندازی دستگاه سانترال در عظیمیه

3- تهیه نقشه مخبراتی برای راه اندازی دستگاه سانترال در عظیمیه نیز مهم است. البرزستاپ وظیفه دارد نقشه را برای شما تهیه و اجرا کند.

راه اندازی دستگاه سانترال در مهرشهر

4- روش سیم کشی در راه اندازی دستگاه سانترال در کرج با توجه به کابل های مخابراتی باید مشخص کنید. با توجه به اینکه دستگاه سانترال شما آنالوگ، هایبریدی یا دیجیتال می باشد باید تقسیم بندی شود.

راه اندازی دستگاه سانترال در البرز

5- تجهیزات جانبی دستگاه سانترال باید کامل باشد که در زمان راه اندازی دستگاه سانترال در البرز خللی ایجاد نشود. البرزستاپ تمام این تجهیزات جانبی سانترال را ضمانت و پشتیبانی می کند.

راه اندازی دستگاه سانترال در فردیس

6- بعد از راه اندازی دستگاه سانترال در فردیس نوبت به کانفینگ و قراردادن تنظیمات روی دستگاه می باشد .

سانترال کم ظرفیت

ویژگی های سانترال کم ظرفیت

 • سیستم پاسخگویی خودکار
 • پیام های صوتی ضبط شده (BV)
 • Forward کردن تماس ها
 • تعریف Day/Night/Lunch
 •  کنفرانس پنج طرفه
 • قابلیت گزارش گیری روزانه
 • ظرفیت سیستم

شما میتوانید با مراجعه قسمت تماس با ما در خصوص نصب دستگاه سانترال در کرج از ما درخواست مشاوره کنید.

تعرفه خدمات نصب دستگاه سانترال در کرج

سانترال ها دستگاهای دیجیتالی برای ارتباط و سهولت کار می باشد که بیشتر برای شرکت ها مورد استفاده قرار میگیرد. امروزه کتر شرکتی را می بینید که از دستگاه سانترال برای شرکت یا سازمان خود استفاده ننماید. تعرفه های خدمات نصب دستگاه سانترال در کرج بر اساس گزینه های زیر تقسیم بندی میشود:

 • کارشناسی و تهیه نقشه مخابراتی
 • نصب و راه اندازی کارت های خط شهری بر روی دستگاه سانترال
 • نصب و راه اندازی کارت خطوط داخلی دستگاه سانترال
 • برنامه ریزی و راه اندازی سانترال پرظرفیت از طریق نرم افزار
 • برنامه ریزی و طراحی تخصصی با توجه به فعالیت سازمان
 • لینک کردن مراکز سانترال پر ظرفیت
 • کابل کشی و داکت کشی برای راه اندازی
 • آپگرید کردن سانترال 
 • نصب و راه اندازی تخصصی و حرفه ای سخت افزاری دستگاه سانترال 
 • اجرای خدمات نگهداری تجهیزات
 • کابل کشی و داکت کشی

تعمیر دستگاه سانترال در کرج را به ما بسپارید ...

در تعمیر دستگاه سانترال باید به چه نکاتی باید توجه کنید:

تعمیر دستگاه سانترال در گوهردشت

از کار افتادن کارت خط شهری برای این مشکل کارشناسان ما در محل برای تعمیر دستگاه سانترال در گوهردشت حضور یافته و دستگاه را پس از بررسی و عیب یابی، آن را تعمیر میکند و به شما تحویل می دهد.

تعمیر دستگاه سانترال در جهانشهر

خرابی پاور: رایج ترین خرابی دستگاه سانترال خرابی پاور است که شما میتوانید از طریق سایت البرز ستاپ درخواست تعمیر دستگاه سانترال در جهانشهر، دهید. کارشناسان ما در اسرع وقت در محل حضور یافته و دستگاه شما را تعمیر میکنند.

تعمیر دستگاه سانترال در عظیمیه

اختلالات صدا: پس از حضور کارشناس البرز ستاپ و چک کردن دستگاه شما اختلال در صدا ممکن است دو علت داشته باشد1- از میکروفن 2- کپسول گوشی البرز ستاپ می تواند در تعمیر دستگاه سانترال در عظیمیه به شما کمک کند.

تعمیر دستگاه سانترال در مهرشهر

آب خوردگی دستگاه سانترال: اگر دستگاه سانترال در مجاور آب یا حتی چند قطره آب روی آن بریزد موجب اختلالات در عملکرد دستگاه سانترال و موجب خرابی می شود. اگر چنین مشکلی برای دستگاه شما پیش آمد دستگاه را خاموش کنید و سریعا با البرز ستاپ تماس بگیرید کارشناسان ما برای تعمیر دستگاه سانترال در مهرشهر به شما کمک میکنند.

تعمیر دستگاه سانترال در البرز

ضرب خوردگی: ممکن است به هر دلیلی یک ضربه سخت به دستگاه سانترال شما وارد شود. در این شرایط ممکن است به برد های دستگاه شما آسیب جدی وارد شود. البرز ستاپ آماده خدمات رسانی در خصوص تعمیر دستگاه سانترال در البرز می باشد.

تعمیر دستگاه سانترال در فردیس

هزینه تعمیر دستگاه سانترال در فردیس بسته به نوع خرابی و آن وسیله ای تعویض میشود دارد. بعضی مواقع ممکن است خرابی شما یک کپسول کوچک باشد بعضی مواقع ممکن است دستگاه سانترال شما ایراد اساسی پیدا کرده باشد و نیاز باشد برد آن تعمیر شود.

در آخر

نصب دستگاه سانترال یکی از خدمات مهم در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات (IT) است که به شرکت‌ها و سازمان‌ها کمک می‌کند تا ارتباطات داخلی و بین المللی خود را بهبود بخشند. دستگاه سانترال یک نرم افزار پیشرفته است که برای مدیریت تماس‌های تلفنی و ارتباطات داخلی سازمان‌ها و شرکت‌ها به کار می‌رود.

در ادامه به برخی از خدماتی که در زمینه نصب دستگاه سانترال ارائه می‌شود، اشاره می‌کنیم:

نصب و راه اندازی : شرکت‌هایی که به دنبال راه اندازی یک سیستم تلفن و ارتباطات داخلی هستند، می‌توانند به شرکت‌های متخصص در این زمینه مراجعه کنند تا دستگاه سانترال را برای آن‌ها نصب و راه‌اندازی کنند.

طراحی سیستم تلفنی : برای ایجاد یک سیستم تلفنی کامل در یک سازمان، نیاز به طراحی دقیقی دارید. شرکت‌های متخصص در این زمینه می‌توانند با توجه به نیازهای سازمان، یک طرح جامع برای سیستم تلفنی را ارائه کنند.

 

تعمیر و خدمات پس از فروش : شرکت‌های نصب دستگاه سانترال علاوه بر نصب و راه‌اندازی، خدمات پس از فروش و تعمیرات نیز برای مشتریان خود فراهم می‌کنند. این خدمات شامل تعمیر و نگهداری دستگاه، به‌روزرسانی نرم‌افزار و همچنین مشاوره‌های فنی مرتبط با دستگاه سانترال است.

نصب دستگاه سانترال در کرج مزیت هایی که دارد را برای شما گفته ایم و همچنین راه اندازی و خدمات پشتیبانی را برا شما مشتریان در مناطق مختلف کرج ارائه میدهیم. شما می توانید از ما انتظار خدمات کامل پس از فروش را داشته باشید. ما در البرز ستاپ خدماتی از جمله هوشمند سازی خانه، برقکاری ساختمان، خدمات شبکه، نصب درب پارکینگ، نصب دوربین مدار بسته، نصب دوربین اماکن، نصب آیفون تصویری را ارائه می دهیم. شما میتوانید با اطمینان خاطر کار های خود را به ما بسپارید. ما در کمترین زمان بهترین خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه میکنیم. 

سوالات متداول

برای اینکه از تلفن های معمولی استفاده کرد باید خروجی آنالوگ برای دستگاه ها سانترال داشته باشد تا بتوانید از آن استفاده کنید در غیر این صورت باید تلفن خود را تعویض نمایید. شما میتوانید با تماس با ما در خصوص نصب دستگاه سانترال در کرج درخواست مشاوره کنید.

تلفن هایبرید برای اینکه به سانترال متصل شود از دو رشته سیم استفاده میشود اما برای تلفن های دیجیتال برای اتصال به سانترال از یک رشته سیم استفاده می شود.

1- باطری سانترال 
2- کابل رابط باطری 
3- پچ پنل 
4- پنل آیفون 
5- صندوق صوتی 
6- دستگاه ضبط مکالمات

برای پاسخ به این سوال هنگام نصب دستگاه سانترال در کرج،  شما مشخص می کنید که آیا منبع تغذیه میخواهید یا خیر ؟ 

بله برای نصب دستگاه سانترال در کرج از تلفن سانترال جهت برنامه ریزی سانترال کم ظرفیت و پرظرفیت استفاده می شود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *