خدمات شبکه در کرج

خدمات شبکه در کرج

چرا خدمات شبکه در کشور اهمیت خاصی دارد؟ تعداد زیادی شرکت وجود دارد که در هر شهر و استانی مشغول به کار می باشند. استفاده از اینترنت و خدمات کامپیوتری در تمام شرکت ها اهمیت زیادی دارد. شرکت ها چه بزرگ باشند چه کوچک بسته به تعداد کارمند ها و تعداد کامپیوتر های موجود در شرکت، به خدمات شبکه در کرج احتیاج دارند.

یک شرکت برای عملکرد منظم، باید درون شبکه ی قوی ایجاد کند تا بتوانند خدمات خود را با کیفیت بالاتری ارائه دهند. پیاده سازی زیر ساخت های شبکه از سیم کشی های بین کامپیوترها گرفته تا نصب سرور و یکپارچه سازی اینترنت از خدمات شبکه در کرج می باشد. از جمله خدمات شبکه ای می توان به پیام رسانی یکپارچه بین سیستم ها، فایروال های امنیتی و بسیاری امکانات دیگر را نام برد.

امروز اکثر شرکت ها با شرکت های پشتیبانی خدمات شبکه ای قرارداد میبندند تا خدمات با کیفیتی را اول در سازمان خود ایجاد کنند و بعد به مشتری ارائه دهند. ما در منطقه های مختلف شهر کرج خدمات خوبی را ارائه میکنیم.

خدمات شبکه در کرج شامل خدمات اکتیو شبکه، خدمات پیکربندی شبکه، خدمات پسیو شبکه، خدمات امنیت شبکه، خدمات مجازی سازی سرور شبکه می باشد. تیم های حرفه ای پشتیبانی البرز ستاب آماده خدمات رسانی برای هرگونه سوال در این مورد به شما شهروندان عزیز می باشد.

البرز ستاپ در تمام شهر های استان البرز، خدمات شبکه را ارائه می کند.

فقط کافیست بر روی منطقه مورد نظر خود کلیک کنید.

متن سربرگ خود را وارد کنید

برای دریافت خدمات شبکه در کرج به راهنمایی نیاز دارید؟

با کارشناسان شبکه البرز ستاپ در ارتباط باشید.

برای دریافت خدمات شبکه در کرج به راهنمایی نیاز دارید؟

با کارشناسان شبکه البرز ستاپ در ارتباط باشید.

چرا به خدمات شبکه نیازمندیم ؟

شبکه‌های کامپیوتری به عنوان ستون اصلی ارتباطات مدرن در جوامع امروزی شناخته می‌شوند. همانطور که تکنولوژی رشد می‌کند، نیازمندی‌ها و توقعات از خدمات شبکه نیز افزایش می‌یابد. در ادامه به برخی از دلایل کلیدی که نشان‌دهنده نیازمندی‌های ما به خدمات شبکه هستند، می‌پردازیم:

شبکه‌های کامپیوتری به ما امکان ارتباطات موثر و بی‌درنگ را فراهم می‌کنند، این امر باعث افزایش کارایی و بهره‌وری در سازمان‌ها و جوامع می‌شود. امکان به اشتراک گذاری فایل‌ها، دسترسی به پایگاه‌داده‌ها، و استفاده مشترک از سخت‌افزار و نرم‌افزارها از مهمترین نیازمندی‌های ما به شبکه‌ها می‌باشد.

با رشد حجم اطلاعات حساس و مهم، نیازمندی به خدمات شبکه با امنیت بالا برای حفاظت از اطلاعات شخصی و سازمانی افزایش یافته است. خدمات شبکه به مدیران اجازه می‌دهند تا منابع شبکه را بهینه‌سازی کرده و کنترل بیشتری بر روی اجزای شبکه خود داشته باشند.

ارائه خدمات پیشرفته مانند شبکه‌های ابری، اینترنت اشیاء و ارتباطات 5G امکان ایجاد ارتباطات پیچیده و بزرگ را فراهم می‌کنند. خدمات شبکه به شرکت‌ها و سازمان‌ها امکان ارتباطات بین‌المللی را می‌دهند و باعث افزایش همکاری‌ها و تبادل دانش و تجربیات میان کشورها می‌شوند. با توجه به تاثیر مستقیم شبکه‌ها بر کسب و کارها، بهینه‌سازی و بهبود خدمات شبکه به ارتقاء کسب و کارها کمک می‌کند.

هر آنچه که باید درباره خدمات شبکه در کرج بدانید ...

خدمات شبکه در گوهردشت

راه اندازی نتورک سیستم و پیکربندی زیرساخت آن از اهمیت بالایی برخوردار است. برای راه اندازی شبکه اول پسیو شبکه مهم است.

این خدمات نوع کابل کشی ها بین سیستم های موجود و طراحی و نقشه کشی نوع شبکه است که مهندس it با توجه به ساختار شرکت شما نوع طراحی شبکه را مشخص می کند.

بهینه سازی زیر ساخت ها، راه اندازی اتاق شبکه، نصب سوئیچ، نصب روتر، و در آخر داکت کشی از جمله پسیوشبکه است. خدمات شبکه در گوهردشت به صورت کامل راه اندازی و پشتیبانی می شود.

در مرحله بعد خدمات اکتیو شبکه ارائه و پیاده سازی می شود. اکتیوه شبکه شامل پیکربندی تمام سیستم های شرکت و دستگاه های ارتباطی موجود و مدیریت آن می باشد. این سرویس باعث می شود اجرای سیستم شبکه مناسب و بدون هیچ ایرادی باشد.

خدمات شبکه در گوهردشت

اکتیو شبکه شامل :

 •  راه اندازی و پشتیبانی از سرورها اعم از ویندوز و لینوکس
 • راه اندازی دامین
 • مجازی سازی کل سیستم ها
 • ایمیل های داخلی و کنترل پهنای باند و اینترنتپ
 • راه اندازی سیستم مانیتورینگ
 • راه اندازی فایل سرور و بک آپ سرور
 • البرزستاپ مجری طرح خدمات شبکه در کرج آماده خدمات رسانی به شما شهروندان عزیز کرجی در تمام مناطق کرج می باشد. شما میتوانید با مراجعه حضوری و یا حتی تماس تلفنی به صورت رایگان و تخصصی از ما مشاوره بگیرید.
خدمات شبکه در جهانشهر

خدمات شبکه در جهانشهر

در مرحله بعدی راه اندازی پیکربندی شبکه خدمات امنیت شبکه مهم و حائز اهمیت می باشد؛ زیرا حملات سایبری و ویروسی شدن سرورهای شبکه باعث می شود که امنیت شبکه از کارهای مهم باشد. خدمات امنیت شبکه به دو دسته فیزیکی و امنیت نرم افزاری تقسیم می شود.

امنیت فیزیکی شبکه یعنی تجهیزات شبکه در جایی امن قرار بگیرد که دسترسی به آن محدود باشد. امنیت نرم افزاری یعنی شبکه های کامپیوتر در مقابل هکر ها مقاوم باشد. خدمات شبکه در جهانشهر راه اندازی این تجهیزات در شهر کرج می باشد. البرز ستاپ موظف است که تامین امنیت پروژه هایی که با آنها قرارداد دارد تامین کند.

خدمات شبکه در فردیس

در مرحله بعد به سراغ پیکربندی و پیاده سازی شبکه می رویم. پیاده سازی این سیستم و تجهیزات را می توان به دو صورت کابلی و وایرلس انجام داد. راه اندازی شبکه های کابلی نیازمند افراد متخصص دارد.

البرز ستاپ با متخصصان با تجربه میتواند در کمترین زمان برای خدمات شبکه در فردیس به شما خدمات ارائه دهد. راه اندازی صحیح شبکه میتواند تضمین عملکرد خوب و با کیفیت کسب و کار شما باشد.

در مرحله بعد خدمات مجازی سازی سرور انجام می گیرد. یعنی یک پوشه ای در بین تمام سیستم ها به اشتراک گذاشته می شود که میتوان فایل ها، تصاویر و برنامه هارا به صورت متمرکز از یک سایت مدیریت کرد. البرز ستاپ مجری خدمات شبکه در کرج می باشد که با استفاده مهندسان حرفه ای به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات شبکه در کرج می باشد.  

خدمات شبکه در عظیمیه

خدمات شبکه در عظیمیه

از مزایا و معایب شبکه می توان گفت راه اندازی سیستم شبکه سازی باعث امنیت دیتا و افزایش سرعت داده ها بین سیستم های شبکه شده است.

سیستم شبکه سازی باعث می شود عملکرد کاربران راحت تر شود. از معایب راه اندازی شبکه سازی میتوان به هزینه های بالا آن اشاره کرد که خدمات شبکه در عظیمیه هزینه های راه اندازی شبکه سازی را برای شما به حداقل میرساند.

راه اندازی شبکه سازی معمولا به تجهیزاتی که استفاده می شود بستگی دارد. شما میتوانید با مشاوره با البرز ستاپ هزینه های راه اندازی خود را به حداقل برسانید. شما با شبکه سازی سیستم های محل کار خود نگهداری و ذخیره سازی داده ها به صورت متمرکز روی سرور ها می باشد. 

خدمات شبکه در مهرشهر

فرقی نمیکند که شرکت شما بزرگ باشد یا کوچک، نیاز به خدمات شبکه در مهرشهر یکی از اساسی ترین کارهاست که باید برای شرکت خود انجام دهید.

نیاز به شبکه و کامپیوتر از اساسی ترین نیاز هر شرکت می باشد. شما با البرز ستاپ میتوانید به روز باشید. البرز ستاپ مجری طرح خدمات شبکه در کرج می باشد. ما انواع خدمات را به شما مشتریان کرجی ارائه می دهیم.

ما خدماتی چون نصب سانترال در کرج، نصب ویپ، خانه هوشمند، نصب دوربین مداربسته و دوربین اماکن را ارائه می دهیم. شما میتوانید کار خود را با خیال راحت به ما بسپارید. ما با مهندسین با تجربه خدمات شما را به بهترین شکل انجام می دهیم.  

خدمات شبکه در البرز

خدمات شبکه در البرز

پشتیبانی و نگهداری شبکه از مهمترین قسمت های خدمات شبکه در البرز می باشد. هرچه پشتیبانی قوی تر و حرفه ای تر باشد سیستم شما بهتر عمل میکند. در اصل وظیفه پشیتیبانی گروه البرزستاپ نگهداری و حفاظت امنیتی از شبکه شماست.

شرکت پشتیبانی موظف است خطرات امنیتی را بررسی و خنثی نماید زیرا هر موردی که برای شبکه پیش بیاید شرکت پشتیبانی پاسخگو است. ما در البرزستاپ خدمات شبکه در کرج را به صورت تخصصی با کمترین زمان و بهترین کیفیت ارائه می دهیم.

نتیجه گیری

شبکه‌ها یکی از مهمترین عوامل برای برقراری ارتباط و انتقال اطلاعات در سازمان‌ها و شرکت‌ها هستند. بنابراین، خدمات شبکه می‌تواند شامل یک سری اقدامات و فعالیت‌های مختلفی باشد که به طور کلی می‌توان آنها را به شرح زیر تقسیم بندی کرد:

طراحی و پیاده‌سازی شبکه : شامل برنامه‌ریزی و طراحی شبکه، نصب تجهیزات شبکه، پیکربندی و راه‌اندازی سیستم‌های شبکه و آموزش کاربران در استفاده از شبکه است.

نگهداری و پشتیبانی شبکه : شامل مراقبت و نگهداری تجهیزات شبکه، مانیتورینگ و پایش شبکه، ارائه خدمات پشتیبانی به کاربران و اجرای برنامه‌های پشتیبانی و نگهداری است.

امنیت شبکه : شامل مسائل امنیتی شبکه، ارائه خدمات امنیتی، آموزش کاربران در مورد مسائل امنیتی و اجرای برنامه‌های امنیتی برای جلوگیری از هک و سایر تهدیدات امنیتی است.

مدیریت شبکه : شامل مدیریت ارتباطات، مدیریت کاربران، انتقال داده‌ها و مدیریت کیفیت شبکه است.

شبکه بی‌سیم : شامل طراحی و پیاده‌سازی شبکه بی‌سیم، نصب و راه‌اندازی تجهیزات بی‌سیم، پشتیبانی و نگهداری شبکه بی‌سیم و ارائه خدمات شبکه بی‌سیم است.

شبکه‌های ابری : شامل پیاده‌سازی، مدیریت و پشتیبانی از شبکه‌های ابری، به منظور ایجاد فضایی

سوالات متداول

یکی از دستگاه هایی که در شبکه استفاده میشود به صورت بی سیم و با کابل اکسس پوینت نام دارد. که با توجه به دستگاه شما تعداد شبکه هایی که میتواند به اکسس پوینت متصل شود بین 5 تا 60 اتصال متفاوت است. دستگاه اکسس پوینت یا AP عملکرد سوئیچ را دارد یعنی شبکه کابل را به وایرلس تبدیل میکند.

برای پاسخ به این سوال با توجه به نوع نیازمون باید انتخاب کنیم. چند مدل کارت شبکه در بازار وجد دارد 1- کارت شبکه سیمی 2- کارن شبکه بی سیم 3- کارت شبکه USB که هرنوع نوع کاربری متفاوتی دارد. شما میتوانید با توجه به انتظارتی که از شبکه خود دارید، کارت شبکه تهیه کنید. همچنین میتوانید از مشاوران البرز ستاب که ارائه کننده خدمات شبکه در کرج می باشد مشاوره بگیرید.

مشکل صدای ویپ ممکن است به چند دلیل باشد که شما میتوانید آن ها را یکی یکی چک کنید.

 • پورت های فایروال
 • تنظیمات کدک
 • بررسی شبکه داخلی LAN
 • بررسی پهنای باند
 • بررسی packet loss

چراغ های مودم با توجه به رنگ آنها میتوان تحلیل کرد

اگر چراغ های اتصال مودم سبز باشد یعنی ارتباط دو طرفه برقرار میباشد. اینترنت فعال می باشد

اگر چراغ های مودم آبی رنگ باشد یعنی: 1- فریمور در حال آپدیت است 2- برقراری تماس تلفنی 3- مودم برای ارتباط به دستگاه دیگری میخواهد متصل شود

اگر چراغ های مودم نارنجی باشد دو حالت میتواند وجود داشته باشد: 1- حالتی که سیستم تلفن و سرویس های تلفنی قطع است 2- فرایند دوطرفه تازه آغاز شده باشد

اگر چراغ های مودم قرمز باشد چند حالت وجود دارد 1- گرم شدن بیش از اندازه 2- وجود خطا در سرویس و پهنا باند 3- عدم اتصال به اینترنت 4- مشکل در راه اندازی و قطع بودن کامل

علت دیده نشدن کامپیوتر میتواند 2 دلیل وجود داشته باشد

 • اول تمام اتصالات و کابل های شبکه را چک کنید چون ممکن است کوچکترین مشکل از اتصالات کابل ها سبب اختلال در شبکه شود. برای اطمینان از سیستم پینگ بگیرید
 • بررسی تنظیمات File and printer sharing

2 پاسخ

 1. سلام، برای ساختمان نیاز به خدمات شبکه داریم. هزینه خدمات شبکه به چه شکلیه ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *